X

درباره شرکت پادزا

شرکت پادزا پادتن پژوه


شرکت پادزا پادتن پژوه، با هدف ارائة خدمات تولیدی و پژوهشی در زمینه آنتی بادی و آنتی ژن درسال ۱۳96 تأسیس شد . در این شرکت تا اكنون چندین آنتی بادی و آنتی ژن از جمله پادتن های ضدپادگن های گوناگون مربوط به شاخص هاي سلول های سرطانی و نيز بيش از ۴۲ فرآورده انتی بادی مونوکلنال و پلي كلونال و كونژوگه آنزيمي و فلورسانس آنها تولید شده اند.

در این شرکت امكان تولید و تخلیص انواع پادتن‌های منوكلونال و پلی‌كلونال و نیز تعیین ويژگي‌هاي این پادتن‌ها وجود دارد. از دیگر وظایف این شرکت، آموزش محققان ایرانی و انتقال تكنولوژی به مراكز پژوهشی داخل كشور، برگزاری دوره‌های آموزشی و كارگاه های تحقیقاتی كوتاه‌مدت و انجام طرح‌های تحقیقاتی و پایان‌نامه‌های دانشجویی است .

 

در این شرکت تا اكنون چندین پادتن و پادگن از جمله پادتن‌های ضدپادگن‌های گوناگون مربوط به شاخص‌هاي سلول‌های سرطانی و نيز بيش از صدها فرآورده آنتی بادی مونوکلونال و پلي‌كلونال و كونژوگه آنزيمي و فلورسانس آنها تولید شده‌اند. در این شرکت امكان تولید و تخلیص انواع پادتَن‌های منوكلونال و پلی‌كلونال و نیز تعیین ويژگي‌هاي این پادتَن‌ها وجود دارد. از دیگر وظایف این شرکت، آموزش محققان ایرانی و انتقال تكنولوژی به مراكز پژوهشی داخل كشور، برگزاری دوره‌های آموزشی و كارگاه های تحقیقاتی كوتاه‌مدت و انجام طرح‌های تحقیقاتی و پایان نامه‌های دانشجویی است .

 
درمان سرطان ممکن است

ما تضمین می کنیم که تمامی داروهای ما استاندارد های بالای کیفی را در اینده نه چندان دور احراز می کند و با بالاترین اطمینان در دسترس تمامی بیماران جهان قرار می گیرد.

در این شرکت امكان تولید و تخلیص انواع پادتن های منوكلونال و پلی كلونال و نیز تعیین ويژگي هاي این پادتَن ها وجود دارد. از دیگر وظایف این شرکت، آموزش محققان ایرانی و انتقال تكنولوژی به مراكز پژوهشی داخل كشور، برگزاری دوره های آموزشی و كارگاه های تحقیقاتی كوتاه مدت و انجام طرح های تحقیقاتی و پایان نامه های دانشجویی است.


  • Email: info[at]padzaco.com
  • Phone: (+98)021 - 44662971

در تاریخ 1396/06/26 مجوز شرکت پادزا از سوی شورای نظارت و گسترش تشکیلات شرکت های دانش بنیان اخذ شد

ماموریت شرکت پادزا، خدمت به بیماران است

معرفی کلی پادزا

پیشرفت‌های روزافزون زیست فن آوری، زمینه‌های دستیابی به تكنولوژی‌های جدید و افزایش كارآیی این تكنولوژی‌ها را به ارمغان آورده است. در این راستا، مجامع علمی و نیز شركت‌های بزرگ بیوتكنولوژی، در پی دستيابی به روش‌هاي جدید برای افزایش كارآیی فرآورده‌های خود می باشند. یكی از مهم‌ترین زمینه‌های این پیشرفت‌ها، افزایش كارآیی پادتَن ها است كه به‌ويژه در سال‌های اخیر، استفاده‌ی روز افزون در درمان سرطان‌ها و بیماری‌های خود ایمنی و عفونی‌ پیدا کرده است. محققین تمرکز فعالیت خود در این زمینه را از طریق ایجاد تغییرات در ساختار ژنتیكی پادتَن‌ و پادگَن های نوتركیب پی گیری می کنند. به‌عنوان مثال، دو مورد از نمونه های شاخص این نوع تغییرات را می توان در تولید پادتَن های تک زنجیر(ScFv) و پادتَنهای انسانی شده که جنبه های تشخیصی و درمانی دارند را یافت. به علت سایز کوچک مولکول های ScFv که نفوذ آنها به داخل بافت سرطانی آسان تر می باشد، این مولکول ها را ابزاری مناسب برای تشخیص معرفی می کنند. مورد مهم دیگر انسانی كردن پادتَن است زيرا در ابتدای تولید، این پادتَن ها در موش تولید می شود كه نمی توان آنها را به درستی در بدن انسان استفاده کرد ولی زمانی كه از طریق مهندسی ژنتیك این پادتَن ها به نوع انسانی تبدیل شوند، قابلیت بسیار وسیع درمانی خواهند یافت.

 

abouts   
دکتر ربانی

معرفی مدیرعامل شرکت پادزا 

دکتر حجت اله ربانی

منت خدای را عزوجل که طاعتش موجب قربتست و بشکر اندرش مزید نعمت. همانطور که بزرگان علم و معرفت توصیه نموده اند، بالاترین مرتبه طاعت خداوند شناخت خود، و شکرگزاری آن، آموختن و بهره مندی دیگران از علم عالِم می باشد. امیرالمومنین على (ع) در این‌باره می‌فرماید: «شکرگزارى عالم در برابر علمى که دارد این است که به آن عمل کند و به نیازمندان بذل نماید». ما نیز به پیروی از این رهنمود، گرد هم آمدیم تا با اتکاء به علم، دانش و تخصص خود در مورد تشخیص زودهنگام و به موقع رویداد سرطان و مهار آن، بتوانیم از آلام افراد مبتلا بکاهیم. امید است بهره مندی مردم از تلاش ما سبب بهبود کیفیت زندگی افراد مبتلا و مهار این روند طغیان خلقت بشود.

مشاهده رزومه دکتر ربانی

  • مدیر عامل شرکت پادزا
  • دارای مرتبه علمی دانشیار با تخصص ایمونولوژی
  • دارای بیش از دو دهه تحقیق در زمینه کشف روش های مختلف تشخیص و درمان سرطان
  • طراحی آنتی ژن های مختلف جهت تولید آنتی بادی های اختصاصی
  • طراحی روش های تشخیص و درمان سرطان های مختلف
دی ان ان