X

خدمات شرکت پادزا

 

خدمات شرکت پادزا

 • تحقیق و توسعه

  ماموریت شرکت پادزا، خدمت به بیماران است. ما تضمین می کنیم که تمامی داروهای ما استاندارد های بالای کیفی را احراز می کند و با بالاترین اطمینان در دسترس تمامی بیماران جهان قرار می گیرد. ما تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین ها را تولید نماییم. تولید فرآورده های بیولوژیک نیازمند دانش پیشرفته، فناوری تخصصی و نیروی انسانی متعهد و با ذکاوت در چهارچوب تحقیق و توسعه است.

 • مطالعه بالینی

  با توجه به ويژگي ها و قوانین نظام داروئي كشور ایران، برای داروهای بیوسیمیلار (داروهای پروتئینی نوترکیب که از نظر اثر بخشی و ایمنی مشابه داروی برند اصلی است) جهت تولید و عرضه به بازار دارویی کشورمان، انجام كارآزمایی بالینی فاز سه ضروری می باشد. این بررسی به منظور حصول اطمينان از اثربخشي و ایمنی یک دارو طی یک مطالعه آینده نگر در انسان و در مقایسه با گروه کنترل انجام می شود.

درباره شرکت پادزا

 

آنتی بادی و آنتی ژن

شرکت پادزا، به عنوان یک شرکت با فناوری بالا، به روز ترین دستاورد های کیفیت و کلیه اصول GMP را به کار گرفته است تا کیفیت خدمات را تضمین نماید.

فرآیندهای بالادستی

مرحله بالادستی فرایندی است که در آن داروهای زیستی با استفاده از سلول هایی که با تکنولوژی DNA نوترکیب به دست آمده است، تولید می گردند.

اطلاعات بیشتر >

فرایند های پایین دستی

بازیابی یک ماده بیولوزیک از سوپرناتانت سلولی خود شامل جداسازی سلولها، مراحل خالص سازی، غیرفعال سازی ویروسی و فیلتراسیون نهایی می باشد.

اطلاعات بیشتر >

فرمولاسیون و پرکنی

کلیه عملیات تولید فرآورده نهایی در واحد فرمولاسیون و پرکنی در شرایط آسپتیک و بالا منطبق بر اصول GMP دراتاق های تمیز و کنترل شده صورت می پذیرد.

اطلاعات بیشتر >

کنترل کیفیت

در آزمايشگاه كنترل كيفيت پادزا تست هاي بسيار دقيقي به طور دائم به روي نمونه ها ي مواد اوليه ، حين توليد، محصول اوليه و نهايي و نمونه هاي پايداري انجام ميشود.

اطلاعات بیشتر >

این شرکت اعلام می دارد در راستای سرعت بخشیدن به اهداف مشخص شده از هر گونه مشارکت مادی و یا سرمایه گذاری مشترک جهت تولید آنتی بادیهای تشخیصی و یا درمانی با حفظ حقوق مالکیت معنوی مخترع استقبال می نماید .

توانمندیها

پرسنل مجرب ما با تکیه بر دانش فنی بومی شده ، پشتکار ، نو آوری و استعانت از درگاه حق تعالی استعاعت گام برداشتن در حوزه های زیر را دارند :


 • تولید آنتی بادیهای منوکلونال موشی با اهداف تحقیقاتی ، تشخیصی و درمانی
 • تولید آنتی بادیهای پلی کلونال خرگوشی با اهداف تحقیقاتی
 • انجام فرایند های کانژوگاسیون پروتیین با رنگهای فلوفور و برخی آنزیمها
 • ساخت و تولید ستونهای تمایلی جهت تخلص آنتی بادی با خلوص بالا
 • طراحی ، ساخت و تحویل انواع پپتیدهای ایمونوژن با خلوص 70 تا 98 درصد
 • انجام آزمونهای ELISA, Immunocytochemistry, Immunohistochemistry, western blot,Flow cytometry با اهداف تحقیقاتی

توانمندی های شرکت پادزا

ماموریت شرکت پادزا خدمت به جامعه انسانی بویژه جامعه ایرانی از طریق عرضه محصولات دارویی مورد نیاز بیماران بویژه بیماران خاص می باشد

0%

Antibody

0%

Antigen

0%

Cancer

0%

IgG

پیشنهاد مشتریان ما

شرکت پادزا پادتن پژوه باور دارد که کیفیت و سلامت محصولات و خدمات مهمترین اصل ارائه خدمات است. دغدغه اصلی ما در انتخاب مواد اولیه، تامین کنندگان و فرآیند های تولید کیفیت آنهاست تا بتوانیم به بهترین نحو نیاز و انتظارات مشتریان را برآورده کنیم